ENERGETICKÉ MAGICKÉ HŮLKY

Energetické – magické hůlky nám jsou velmi specifické nástroje, které nám pomáhají v naší především duchovní práci. Každá hůlka je jedinečná a nese unikátní esenci. Můžete je používat při své osobní práci v meditacích, rituálech nebo při prohloubení vnitřní práce a napojení se na božský zdroj. Použít je můžete ale i při léčení sebe či bližního.

Magické hůlky disponují velkou sílou, jež se se správným směřováním znásobuje díky vaší práci. Je proto nutné užívat tohoto nástroje s rozvahou a hlavně POKOROU. Pozornost si zaslouží i jejich očista, kterou je třeba provádět po každé práci s ní.

K výrobě těchto holí používáme dřevo sbírané ze zdravých a proto vhodných stromů, s úctou k nim. Kameny, které lepíme specielní co nejvíce přírodní technologií pochází ze silových míst např. Pálava, Blaník, Hostýn atd. nebo vybíráme různé minerály. Hůlky prochází před prodejem důkladnou očistou a nabíjením v našem Menhirovém kruhu. Součástí každé hůlky je ochranné sametové černé pouzdro ze 100% bavlny a kartonový box, jenž slouží nejen jako poštovní obálka, ale dále ho můžete využívat pro přenos a ochranu před poškozením hůlky v batohu.

Energetické – magické hůlky můžete vybírat podle jejich vhodnosti nebo jen pouhým okem. Každá jedna hůlka je speciální stejně jako vy.

Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků